OBJEDNEJTE SE

ORTOPEDIE
TRAUMATOLOGIE
– RECEPCE
T+SMS 776 116 666*
E–mail orto@orthotes.cz
PO–PÁ 7:00–12:30
13:00–15:30

* Vzhledem k velkému vytížení recepce ortopedie doporučujeme pro kontakt využít e-mailu či SMS.

FYZIOTERAPIE
REHABILITACE
– RECEPCE
T+SMS 776 574 080
E–mail fyzio@orthotes.cz
PO–PÁ 7:00–12:00
12:30–15:15

DETAILNÍ ROZPIS ORDINAČNÍCH HODIN
KONTAKTNÍ A OBJEDNACÍ FORMULÁŘ

 

AKTUALITY

16.8.2021

Přijmeme zdravotní sestru

Hledáme zdravotní sestru do ortopedické ambulance na plný (částečný) úvazek, nástup dle dohody.

Preferujeme zkušenosti s aplikací infuzní terapie, vyndáváním stehů, sádrováním a kineziotapingem, ale je možné i zaučení. Převazy operačních ran, administrativa, práce s dokumentací pacientů v programu Medicus 3, částečná znalost AJ výhodou.

Práce se zkušenými lékaři je v naší ambulanci zajímavá a různorodá. Provádíme sona kyčlí u miminek, sádrujeme moderní technikou sádrami SoftCast, aplikujeme infuzní terapii. injekce a plynové injekce a kineziotaping. Pracujeme v novém designově řešeném prostředí v malém týmu. Součástí našeho zařízení je i oddělení fyzioterapie.

Více informací naleznete zde.

21.7.2021

Oprava terasy nad vchodem do metra Budějovická

Oprava terasy nad vchodem do metra Budějovická směrem k Poliklinice Budějovická

Vážení pacienti,

vzhledem k opravě terasy v havarijním stavu je bohužel uzavřen východ z metra Budějovická směrem k Poliklinice Budějovická (dle aktuální informace Dopravního podniku HLM Prahy do prosince 2021).

Počítejte prosím tedy s časovou rezervou 10 minut. Doporučujeme vám vyjet po eskalátoru k budově České spořitelny a kolem ZŠ Poláčkova dojít k našemu zařízení z druhé strany, kde není takový provoz.

14.4.2018

NOVÝ LASER HIRO TT

Vážení pacienti,

OD 12.4.2018 MŮŽETE V NAŠEM ZAŘÍZENÍ VYUŽÍT LÉČBY VYSOKOINTENZIVNÍM LASEREM HIRO TT. Jde o nejnovější verzi přístroje používaného na Hilterapii.

JSME PRVNÍ PRACOVIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE, KTERÉ LÉČBU TÍMTO PŘÍSTROJEM NABÍZÍ.

Oproti starší verzi je tento laser vybaven několika novými funkcemi, např. funkcí SmartCooler, která umožňuje efektivnější léčbu zánětu, artritických stavů a bolestivých stavů v akutní i chronické fázi.

Pro objednání na Hilterapii s tímto přístrojem prosím kontaktujte recepci fyzioterapie na telefonním čísle 776 574 080 nebo emailu fyzio@orthotes.cz, a to každý všední den mezi 7:30 a 16:00 hod.

1.2.2017

Nová léčebná metoda – Aplikace injekcí vlastní krevní plazmy

Od 1.2.2017 nabízíme Aplikaci injekcí autologní neboli vlastní krevní plazmy.

Krevní plazma je bohatá na trombocyty – krevní destičky – které obsahují vyšší koncentraci růstových faktorů a zlepšují tak hojení a přispívají ke zklidnění zánětu.

Autologní plazmu je také možno obohatit o 2 ml kyseliny hyaluronové, která dále zlepšuje regenerační schopnosti kloubní chrupavky.

Aplikace se provádí buď přímo do kloubů nebo mimokloubních měkkých tkání.