OBJEDNEJTE SE

ORTOPEDIE
TRAUMATOLOGIE
– RECEPCE
T+SMS 776 116 666*
E–mail orto@orthotes.cz
PO–PÁ 7:00–20:00

* Vzhledem k velkému vytížení recepce ortopedie doporučujeme pro kontakt využít e-mailu či SMS. Pokud přesto potřebujete volat, volejte prosím nejlépe od PO do ČT, 14-16:30 h.

FYZIOTERAPIE
REHABILITACE
– RECEPCE
T+SMS 776 574 080
E–mail fyzio@orthotes.cz
PO–PÁ 7:00–12:00
12:30–15:15

DETAILNÍ ROZPIS ORDINAČNÍCH HODIN
KONTAKTNÍ A OBJEDNACÍ FORMULÁŘ

 

AKTUALITY

21.5.2020

Provoz našeho zařízení je opět v plném režimu

Vážení pacienti,

provoz našeho zařízení je opět v plném režimu za dodržování aktuálně platných nařízení vlády.

Všichni pacienti podepisují čestná prohlášení, že:

  1. v posledních čtrnácti dnech nenavštívili žádný z těchto států: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Norsko, Švédsko, Francie, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Velká Británie a Švýcarsko
  2. nemají nařízenu povinnou karanténu pro onemocnění koronavirem COVID-19
  3. v posledních čtrnácti dnech nebyli v jakémkoliv kontaktu s osobou, která by onemocněla onemocněním koronavirem COVID-19
  4. nemají žádné potíže, které by mohly svědčit pro onemocnění koronavirem COVID-19, tedy nemají rýmu, kašel, dušnost, únavu, bolesti svalů ani zvýšenou tělesnou teplotu, a po celkové stránce se cítí dobře

V prostorách celého zdravotnického zařízení vás žádáme o dodržování dvoumetrových odstupů, na ošetření i fyzioterapii se dostavte v přesně určenou dobu. Chraňte sebe i náš personál ochrannými prostředky.

Provozní doba našeho zařízení je každý pátek až do odvolání zkrácena do 15:30.

Děkujeme za pochopení.

Orthotes, s.r.o.

14.4.2018

NOVÝ LASER HIRO TT

Vážení pacienti,

OD 12.4.2018 MŮŽETE V NAŠEM ZAŘÍZENÍ VYUŽÍT LÉČBY VYSOKOINTENZIVNÍM LASEREM HIRO TT. Jde o nejnovější verzi přístroje používaného na Hilterapii.

JSME PRVNÍ PRACOVIŠTĚ V ČESKÉ REPUBLICE, KTERÉ LÉČBU TÍMTO PŘÍSTROJEM NABÍZÍ.

Oproti starší verzi je tento laser vybaven několika novými funkcemi, např. funkcí SmartCooler, která umožňuje efektivnější léčbu zánětu, artritických stavů a bolestivých stavů v akutní i chronické fázi.

Pro objednání na Hilterapii s tímto přístrojem prosím kontaktujte recepci fyzioterapie na telefonním čísle 776 574 080 nebo emailu fyzio@orthotes.cz, a to každý všední den mezi 7:30 a 16:00 hod.

1.2.2017

Nová léčebná metoda – Aplikace injekcí vlastní krevní plazmy

Od 1.2.2017 nabízíme Aplikaci injekcí autologní neboli vlastní krevní plazmy.

Krevní plazma je bohatá na trombocyty – krevní destičky – které obsahují vyšší koncentraci růstových faktorů a zlepšují tak hojení a přispívají ke zklidnění zánětu.

Autologní plazmu je také možno obohatit o 2 ml kyseliny hyaluronové, která dále zlepšuje regenerační schopnosti kloubní chrupavky.

Aplikace se provádí buď přímo do kloubů nebo mimokloubních měkkých tkání.